برنامه نویسی زبان ++c

با سلام به همگی دوستان

اول از همه شما معذرت می خوام که دیر به دیر آپ می کنم. حتما می دونید که به خاطر مشکلات درس و مدرسه و ... بخصوص برای سال سومی ها ، وقت زیادی برای کارهای جانبی باقی نمی مونه.

باید بگم که مشکل برنامه چاپ کردن کلمات کلیدی سورس یک برنامه ( مربوط به پست قبلی ) برطرف شد و شما می تونید برنامه کامل و سالم رو از همان لینک قبلی دریافت کنید.

اینبار یک برنامه ساده براتون نوشتم. اسم این برنامه ، برنامه حل کننده جدول سودوکو است. اگر با جدول سودوکو آشنایی ندارید ، ابتدا پاراگراف بعدی رو بخونید. همانطور که از اسم برنامه پیداست ، در این برنامه شما یک جدول سودوکو را وارد می کنید و برنامه آنرا برای شما حل می کند. شاید این مساله برای شما پیش بیاد که چطور می شه یه جدول رو وارد یه برنامه کرد!؟! باید بگم که در این برنامه شما جدول رو وارد نمی کنید، بلکه ابتدا یک جدول خالی در اختیار شما قرار می گیرد ، بعد شما می تونید خانه های خالی جدول رو با اعداد دلخواه پر کنید( البته نه هر عددی! باید قوانین سودوکو را رعایت کنید ) بعد ، برنامه جدول رو برای شما حل می کند و جدول حل شده و کامل رو چاپ می کند.

دانلود برنامه حل جدول سودوکو + فایل اجرایی حجم : ۳۰۰ کیلوبایت

افرادی که با سودوکو آشنایی ندارند ، این قسمت رو بخونند:

سودوکو ، مخفف یک عبارت ژاپنی طولانی یعنی "Suuji wa dokushin ni kagiru" ، است که معنی آن می‌شود : ارقام باید تنها باشند.

قانون بازی سودوکو ، بسیار ساده است. سودوکو متشکل از یک مربع است که به 9 مربع بزرگ تقسیم شده و هر مربع بزرگ خود ، به 9 مربع کوچکتر تقسیم شده. شما باید اعداد 1 تا 9 را طوری در سودوکو قرار دهید که در هر سطر ، ستون و مربع بزرگ ،  اولاً هيچ عددي تكرار نشده باشد و ثانياً تمام اعداد 1 تا 9 در آن سطر يا ستون به كار رفته باشند. اگر تمام خانه‌ها از ابتدا خالي بودند، كار سختی نبود ، ولی چنين نيست و در شروع بازی بعضی از خانه‌ها به طور تصادفی با بعضی اعداد پر شده‌اند.( منبع اطلاعات : سایت یک پزشک  )

 

+ نوشته شده در  یکشنبه سیزدهم آبان ۱۳۸۶ساعت 20:42  توسط Silver_Senator  | 

 

►دایرکتوری گوگل◄

c++ programming - download c++ sources - c++ free sources - cpp sources for download - c++ compiler download برنامه سی پلاس پلاس - سورس سی پلاس پلاس - آموزش سی پلاس پلاس